Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė m-k Rodyti pranešimą
    Neieškokime svetimų dievų – Kauną kurkime patys.

    Prof. Arimantas Dumčius yra LR Seimo narys, išrinktas

    balsas.lt
    O Kolizejaus kopijavimas tai ne svetimu dievu ieskojimas?

    Comment


      Parašė kukaracha Rodyti pranešimą
      O Kolizejaus kopijavimas tai ne svetimu dievu ieskojimas?
      Arba jis sapnuoja antikinę Lietuvą, arba Miliūną vadina dievu.

      Comment


        Parašė Svecias Rodyti pranešimą
        Bijai vilko - neik miškan
        Jei visi taip užsieniečių bijotų, tai daug pas mus visokių "auksinių" objektų, kaip grybų polietaus pridygtų
        Ai nusisneki ir pats nejauti...
        Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

        Comment


          Parašė Edd Rodyti pranešimą
          @Gator: Iš savivaldybės tik 200 mln litų per 25 metus ir nieko daugiau? Tai ko jūs dar svarstot? O iš kur visi kiti $? Jei iš ES, tai kodėl jų negalima gauti Miliūno arenai?

          Tu čia mane ir sugėdinai, net kažkaip nejaukiai pasijutau, kad nieko nežinojau/(daug ko ir dabar nežinau) apie šį Pasaulinio masto/svarbos projektą.
          Tai mes nesvarstom, mes sakom - imam. "Svarsto" ir "kazko nesupranta" ar nenori suprast musu saziningi kauno politikai dundukai ( ne visi aisku! ).

          Nieko as negedinu tik norejau eilini karta atkreipti demesi, kad pries prancuzu projekta pasisako praktiskai vien tik tie, kurie nera isigiline net dalinai i si projekta.

          Comment


            Parašė Skrandis Rodyti pranešimą
            , o 15 val. rakauskas - jei bus idomu - užeikite
            ziauriau negu ziauru.......
            kas valdo Kauno savivaldybe

            Comment


              Parašė somis Rodyti pranešimą
              Regembalio atstovaujama firma statys
              Bet kažkaip negirdėjau, kad Miliūnas atstovautų kokį nors operatorių ar pan?
              Regembalis ir Miliūnas yra tiktai architektai ir jie neturi jokių firmų, kurios statytų. Tiesiog Regembalio projektą nusipirko BBI ir su juo dalyvavo savivaldybės paskelbtame koncesijos konkurse. Kas pirks Miliūno projektą (jei iš viso pirks) dar neišku. Kažkada miestui buvo žadame pinigai iš vyriausybės sporto rūmų statybai, todėl tais laikais savivaldybė sumokėjo Miliūnui už projektą, kuris šiai dienai netinka, nes atsirado Eurolygos reikalavimai kiti, be to, Lietuva nutarė renkti krepšinio EČ ir reikalinga arena ne mažiau 12,500 vietų finalinėms rungtynėms, todėl reikalingas naujas projektas.
              Atmetus BBI teks skelbti naują koncesijos konkursą.
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                dėl to Miliūno koliziejaus, tai kaip aš suprantu, tai čia tik kitaip pavadinta tabletė; koliziejus gi irgi ovalo formos, dar galima pvz. pavadint žiedu ar dar kaip nors gražiau, tiesiog norima kvailais būdais sudaryt teigiamą įspūdį apie arenos architektūrą, kurios mano nuomone nėra, padarytų, bent jau ką nors panašesnio į Budapešto areną, o čia elementarią geometrinę figūrą pasiėmė, oi tai reikėjo daug naktų sėdėt ir mąstyt
                ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                Comment


                  Jei kas nors dar norės statyti areną be rakausko, tai visai nereiškia, kad jie rinksis Miliūno projektą.
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Birželio 18:
                    „Tikrai būtų nekorektiška, kol nepasibaigė derybos, mums lygiagrečiai vesti kitas derybas dėl alternatyvių projektų, bet šiandien išgirsta informacija mus verčia priimti vienokį ar kitokį ryžtingą sprendimą", – sakė A. Kupčinskas.
                    Liepos 4:
                    Šiuo metu Lietuvoje vieši ir E.Miliūno kolega amerikietis architektas Algimantas Bublys, JAV suprojektavęs ne vieną krepšinio areną. Jis yra ir Kauno arenos projekto bendraautoris. Kitą savaitę planuojamas A.Bublio ir E.Miliūno susitikimas su miesto vadovais. Tai vakar patvirtino ir Kauno meras A.Kupčinskas.
                    Liepos 11:
                    ...?
                    Tai kur tie Kupčinsko ryžtingi sprendimai? Kol kas matosi tik blaškymasis. Durnių laivas...

                    Comment


                      E.Miliūnas pristatė savo Nemuno salos arenos projektą





                      Paskutinis taisė liutass; 2007.07.11, 14:08.
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Jaigu Miliunui sis projektas primena kolizieju , tai jau tikrai jis kliedi, kaip ir tuomi teiginiu kad BBI parenge tik 10%-15% projekto.
                        Studentas

                        Comment


                          Nesuprantu, kaip jis ketina pusę arenos po žeme užkasti? Juk yra tokie dalykai kaip gruntiniai vandenys, šalia tekanti upė ir kitokie veiksniai, pabranginantys arenos staybą. Čia gi ne "zymensas" ant kalvos. Antra: kaip jis nori už tuos 180 mln. sudėtingomis sąlygomis pastatyti gražią erdvią areną su kokybiška apdaila bei apšvietimu ir gražų parką padaryti? Ir ką jis kliedi apie tuos 10-15 procentų? Juk deramasi ne su juo, o su prancūzais, kurie savo maketą jau kokius 3 metus turi. Tai kas, jo manymu, labiau pažengęs iš tikrųjų?

                          Comment


                            Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
                            Nesuprantu, kaip jis ketina pusę arenos po žeme užkasti? Juk yra tokie dalykai kaip gruntiniai vandenys, šalia tekanti upė ir kitokie veiksniai, pabranginantys arenos staybą. Čia gi ne "zymensas" ant kalvos. Antra: kaip jis nori už tuos 180 mln. sudėtingomis sąlygomis pastatyti gražią erdvią areną su kokybiška apdaila bei apšvietimu ir gražų parką padaryti? Ir ką jis kliedi apie tuos 10-15 procentų? Juk deramasi ne su juo, o su prancūzais, kurie savo maketą jau kokius 3 metus turi. Tai kas, jo manymu, labiau pažengęs iš tikrųjų?
                            Čia tik Kupčinskas supranta
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
                              Nesuprantu, kaip jis ketina pusę arenos po žeme užkasti? Juk yra tokie dalykai kaip gruntiniai vandenys, šalia tekanti upė ir kitokie veiksniai, pabranginantys arenos staybą. Čia gi ne "zymensas" ant kalvos. Antra: kaip jis nori už tuos 180 mln. sudėtingomis sąlygomis pastatyti gražią erdvią areną su kokybiška apdaila bei apšvietimu ir gražų parką padaryti?
                              Tikriausiai kai arenos statybos įsibėgėtų paaiškėtų, kad trūksta pinigų. O kadangi statybos būtų įsibėgėję tektų iš kažkur iekoti $. Gal keletą kokių namų saloje pastatytų kaip kompensaciją.

                              Comment


                                Man asmeniškai Miliūno projektas visada buvo estetiškai patrauklesnis dėl savo asketiškumo, nuosaikumo ir santykio su Kauno urbanistine panorama. Tad visai neskauda širdies dėl prancūzų varianto, kurių "ledkalnio" koncepcija Kauno urbanistiniame kontekste man atrodo kiek keistai: ką bendro turi ledo kalnas ir geokultūrinė Kauno (Lietuvos) aplinka? Tokia koncepcija gal ir tiktų kokiai Kanadai ar Islandijai, kur ledas ir ledkalniai yra natūrali aplinkos dalis.
                                Be abejo, visuomet norisi kuo raiškingesnio architektūrinio sprendimo, bet reikia nepamiršti ir darnos su aplinka. Šiuo atveju Milūno architektūrinis sprendimas yra optimalesnis.

                                Parašė
                                Ledkalnis - tinkamas dėl lokacijos - saloje, supamas vandens. Ledkalnis - galybės, didybės simbolis. Lietuva Jungtinių tautų priskiriama Šiaurės Europai, ne Rytų.

                                Koliziejus - Pietų Europos šalies sostinės būdingasis statinys. Tai būdas save reprezentuoti svetimu veidu, svetimu simboliu

                                Akivaizdu, ledkalnis gal tiesiogiai Lietuvos ir nereprezentuoja, tačiau yra kur kas tinkamesnis ir be to, tai abstrakcija, tai nėra būdinga kitai konkrečiai šaliai, kaip koliziejus Italijai

                                Negaliu rašyti arenos temoje, rašau čia, nepyk. Čia tik šiaip logikos trupiniai
                                Dėl lokalizacijos aš nesiginčiju. Sala, išties, ideali vieta miesto reprezantaciniam simboliui. Kita vertus jei jau bandom apibrėžti "ledkalnio" simbolines prasmes tada reikia nepamiršti: grėsmės ir laikinumo . Kita vertus, pats Miliūnas naudoja koliziejaus vaizdinį tik tam, kad sušvelnintų savo projektui klijuojamos "tabletės" etiketės negatyvią reikšmę, kad nebūtų jokių "kreivų " prasmių . Man asmeniškai, tabletė visai žaismingas palyginimas .
                                O ištikrųjų mane paskatino parašyti tokį "postą" temoje įsivyravusi nevilties gaida.
                                Manau, kad nelabai supyksi jei įdėsiu šį komentarą į papildytą "postą" apie "tabletės" pranašumus ?
                                Paskutinis taisė Perfect; 2007.07.12, 10:06.

                                Comment


                                  Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                                  Man asmeniškai Miliūno projektas visada buvo estetiškai patrauklesnis dėl savo asketiškumo, nuosaikumo ir santykio su Kauno urbanistine panorama. Tad visai neskauda širdies dėl prancūzų varianto, kurių "ledkalnio" koncepcija Kauno urbanistiniame kontekste man atrodo kiek keistai: ką bendro turi ledo kalnas ir geokultūrinė Kauno (Lietuvos) aplinka? Tokia koncepcija gal ir tiktų kokiai Kanadai ar Islandijai, kur ledas ir ledkalniai yra natūrali aplinkos dalis.
                                  Be abejo, visuomet norisi kuo raiškingesnio architektūrinio sprendimo, bet reikia nepamiršti ir darnos su aplinka. Šiuo atveju Milūno architektūrinis sprendimas yra optimalesnis.
                                  Gal ir pritarčiau, tačiau abejoju, kad Miliūno projektas realybėje nenutols pernelyg toli nuo maketo vaizdo.

                                  Tikriausiai kai arenos statybos įsibėgėtų paaiškėtų, kad trūksta pinigų. O kadangi statybos būtų įsibėgėję tektų iš kažkur iekoti $. Gal keletą kokių namų saloje pastatytų kaip kompensaciją.
                                  Naujas Kauno mikrorajonas - Miliūniškės . Klausimas, o kur tada parką darys? Kabančius sodus statys?

                                  Comment


                                    Perfect, o ką bendro turi Miliūno arena su aplinka??? Juk bus stiklinė tabletė. Tikriausiai išvaizda, bus labai panaši į Šiaulių arenos. Būtų labai įdomu pamatyti, kaip tikslei Miliūnas isivaizduoja arenos išvaizdą iš išorės. O gal jau kas matė??? Aš kol kas matau tik maketus. Jokių realių vizualijų kaip ir neskelbia apie šią arena.

                                    Comment


                                      Parašė kgarnetas Rodyti pranešimą
                                      Perfect, o ką bendro turi Miliūno arena su aplinka??? Juk bus stiklinė tabletė. Tikriausiai išvaizda, bus labai panaši į Šiaulių arenos. Būtų labai įdomu pamatyti, kaip tikslei Miliūnas isivaizduoja arenos išvaizdą iš išorės.
                                      Dryžuota spalvoto stiklo tabletė su lempikėm ir dviem išpjovom skirtoms įėjimams. Žodžiu, grynas minimalizmas.

                                      Comment


                                        Nemanau, kad atsiras investuotojas, kuris ją statys.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          As tai susilaikau kolkas nuo komentaru... Palauksiu rytojaus...
                                          Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X